kapat
İnovasyon Haberleri

Gotek ile kötü kokan ayakkabı kalmıyor!

indirhhh

Bir şeylerin iyi kokması ya da kötü kokması en çok takıldığımız alanlardan biri. Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan severek alıp kullandığımız ayakkabılarımızın kokması da hiç istemediğimiz bir şey.
Ayakkabıların içindeki rahatsız edici kokulardan kurtulmak için türlü kimyasal deneylerimiz de olmuyor değil. Ayakkabıların iç tabanlarına sodyum bikarbonat ya da talk pudrası koyarak bir gece bekletme gibi.
Teknolojinin gelişmesiyle artık bu işi “Gotek Taşınabilir Ayakkabı Koku Giderici” devir alıyor. Parlak havalı kutusu ve şık tasarımı ile karşımıza çıkıyor. İki adet çıkarılabilir başlık ayakkabının içine yerleştirilerek, iyonik koku giderme özelliği ile bir saatte mikropları ortadan kaldırıyor. Sterilizasyon torbası ise üretilen negatif iyonların ve ozonun işlem sırasında her zaman belirli bir seviyede kalmasını sağlıyor. Bir tam şarjda 27 kez kullanılarak ayakkabıları kötü kokulardan kurtarıp, steril hale getiriyor.
Her eve lazım dediğimiz ürünlerden. “Gotek Taşınabilir Ayakkabı Koku Giderici” sadece ayakkabılar için değil tüm spor aksesuarları için de hayat kurtaracak gibi görünüyor.

Etiketler : ayakkabıgotekkoku giderici

Yorumlarınızı Bekliyoruz...