kapat
İnovasyon Haberleri

Modius ile oturduğumuz yerden zayıflıyoruz

Modius2

Daha fit olabilmek için hepimiz çeşitli yöntemler kullanıyoruz. Sibel Can, Seda Sayan diyetleri, Karatay efsanesi… İşte bunlara bir yenisi ekleniyor; Modius kulaklıkla zayıflama .

İngiliz nörobilimci Dr. Jason McKeown tarafından geliştirilen Modius, kilo kaybını kolaylaştırmak için çığır açan nöro-teknoloji kullanıyor. Modius kulaklık, beyniniz vücut ağırlığına , iştahına ve açlık hissine bağlı olarak güvenli bir elektrik darbesi gönderek çalışıyor.

Modius kulaklık , kulağın arkasında bulunan vestibüler sinirleri uyarıyor.Bu sinirin iştahı , istekleri ve tokluğu kontrol eden beyin merkezlerine doğrudan bağlantısı bulunuyor. Her iki kulağın arkasına mastoid kemiği uyaracak şekilde elektro pedler yerleştiriliyor. Bu pedler Modius’a bağlanıyor. Günde birkaç saat düzenli olarak kullanıldığında birkaç ay içinde gözle görülür etkileri olmaktadır. Modius aplikasyonu aracılığıyla kişiye uygun uyarı seviyesi de ayarlanabiliyor.

Piyasaya sunulduğundan beri Modius 7000’den fazla müşteri tarafından satın alındı.CES 2018 de inovasyon ödülünü ve 2018 spor teknolojisinde en iyi inovasyon ödülünü aldı. Ödüller güzelde kaç para bu kulaklık diyorsunuz değil mi! Efendim 499 usd uygun görülmüş. Şimdi kur hesapları başlamıştır.
Kiloları kafana takmayacaksın , Modius takıp zayıflayacaksın.

Etiketler : kilomodiuszayıflama

Yorumlarınızı Bekliyoruz...